Konsultacje dietetyczne Warszawa

Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej wagi albo zwyczajnie chciałbyś zadbać o siebie i zacząć zdrowo się odżywiać, pomogą ci konsultacje dietetyczne Warszawa.

W okresie, kiedy każdy chce być w formie i zrzucić zbędne kilogramy, raczej konieczne są konsultacje dietetyczne, podczas których dokładnie poznaje się własny organizm i jego potrzeby. Jeśli chcesz uczestniczyć w konsultacjach dietetycznych w Warszawie, zapraszamy do nas. Podczas spotkania konsultacyjnego przeprowadzamy szczegółowy wywiad zdrowotny i żywieniowy. Dokonujemy pomiarów – mierzymy m.in. wzrost, obwód talii, brzucha i bioder. Analiza składu ciała, pozwala nam określić zawartość tłuszczu, mięśni, stopień nawodnienia organizmu oraz szybkość przemiany materii.

Konsultacje dietetyczne Warszawa

Po pierwszej wizycie opracowujemy plan żywieniowy – najczęściej dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. W ramach badań otrzymujesz od nas jadłospis, z którym wdraża się zmiany żywieniowe w codzienne życie. Konsultacjami dietetycznymi w Warszawie mogą zostać objęte osoby chore (nadwaga, otyłość, cukrzyca, niedożywienie/anemia, miażdżyca, choroby układu krążenia, nadciśnienie, choroby nerek, choroby przewodu pokarmowego, alergie pokarmowe), a także zdrowe (dorośli z różną aktywnością fizyczną, osoby starsze, dzieci, młodzież, kobiety w ciąży i sportowców).