Konsultacje osób dorosłych

Konsultacja z lekarzem psychiatrą jest wskazana, kiedy samopoczucie i towarzyszące temu objawy fizyczne budzą niepokój Twoje lub Twoich bliskich. Jeśli zauważasz wyraźną zmianę stanu psychicznego, przygnębienie, problemy ze snem, często się denerwujesz i jesteś agresywny, odczuwasz brak chęci do życia, przytłacza Cię sytuacja w jakiej się znalazłeś jest to odpowiedni moment, aby spotkać się z […]

Konsultacja z lekarzem psychiatrą jest wskazana, kiedy samopoczucie i towarzyszące temu objawy fizyczne budzą niepokój Twoje lub Twoich bliskich. Jeśli zauważasz wyraźną zmianę stanu psychicznego, przygnębienie, problemy ze snem, często się denerwujesz i jesteś agresywny, odczuwasz brak chęci do życia, przytłacza Cię sytuacja w jakiej się znalazłeś jest to odpowiedni moment, aby spotkać się z jednym z naszych specjalistów.
Lekarz psychiatra pomoże uporać się również z problemami wieku podeszłego lub kłopotami jakie niosą za sobą inne choroby, m.in. Alzhaimer, bezsenność, proces nowotworowy i inne.

Zadbaj już dziś o swoje dobro i pozbądź się obaw. Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz pomoc doświadczonych specjalistów.