Konsultacje seksuologiczne Warszawa

Zaburzenia seksualne mogą mieć różne przyczyny. Dlatego dobrze jest zasięgnąć porady seksuologiczno-psychologicznej w razie jakiegokolwiek problemu. Konsultacje seksuologiczne Warszawa – są powszechne i dostępne dla każdego.

Seksuolog pracuje z pacjentem (bądź parą) na płaszczyźnie ich seksualnych problemów (zaburzenia, brak potrzeb). Z pomocy seksuologa korzystać mogą wszystkie osoby odczuwające dyskomfort w sferze seksualnej. Dotyczy to sytuacji, kiedy omawiana sfera seksualna jest mało satysfakcjonująca. W podobnych sytuacjach warto uczestniczyć w konsultacjach seksuologicznych w Warszawie, na które zapraszamy.

Konsultacje seksuologiczne Warszawa

Terapia seksuologiczna adresowana jest również do par wzmagających się z szeroko pojętym „niedopasowaniem”, mających problemy w odnalezieniu własnych potrzeb seksualnych, jak również w rozpoznaniu potrzeb partnera. Porady bądź terapie dotyczyć mogą sytuacji takich, jak: brak lub utrata potrzeb seksualnych, awersja seksualna i brak przyjemności seksualnej, brak reakcji genitalnej (zaburzenia erekcji), lęk przed stosunkiem, trudności w nawiązywaniu relacji seksualnych. W przypadku wystąpienia tego rodzaju problemów spieszymy z pomocą. Zachęcamy jednocześnie do zaufania konsultacjom seksuologicznym w Warszawie, a raczej do zaufania nam, ponieważ potrafimy pomagać osobom, które się do nas zwracają.