Konsultacje lekarza seksuologa

Pierwsze spotkanie z seksuologiem ma formę rozmowy, która pozwoli Ci na zrozumienie przyczyn trudności i znalezienie dla nich rozwiązania. Gdy podłoże Twojego problemu ma charakter psychologiczny, pomocne może być uczestnictwo w psychoterapii. Jeśli specjalista uzna za konieczne, może dodatkowo zalecieć leczenie farmakologiczne (przyjmujący u nas seksuolog jest lekarzem psychiatrą). Spotkanie z seksuologiem może pomóc, gdy […]

Pierwsze spotkanie z seksuologiem ma formę rozmowy, która pozwoli Ci na zrozumienie przyczyn trudności i znalezienie dla nich rozwiązania. Gdy podłoże Twojego problemu ma charakter psychologiczny, pomocne może być uczestnictwo w psychoterapii. Jeśli specjalista uzna za konieczne, może dodatkowo zalecieć leczenie farmakologiczne (przyjmujący u nas seksuolog jest lekarzem psychiatrą).

Spotkanie z seksuologiem może pomóc, gdy nie odczuwasz przyjemności ze współżycia, trudno Ci jest uzyskać i utrzymać erekcję, czujesz ból i dyskomfort, doświadczasz trudności związanych ze swoją tożsamością seksualną, zależy Ci na Twoim partnerze, ale coraz rzadziej się kochacie, a Twoje libido jakby zanikło. Nasz specjalista pomoże również, gdy nie osiągasz orgazmu podczas zbliżenia, zmagasz się z przedwczesnym wytryskiem lub podejrzewasz, że jesteś uzależniony od seksu lub masturbacji.

Zachęcamy, abyś przełamał wstyd i zgłosił się do naszego specjalisty.