Leczenie uzależnień Warszawa

Leczenie uzależnień Warszawa to propozycja pomocy ze strony profesjonalnych psychologów, która jak pokazuje doświadczenie, cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

W naszym kraju ludzie zdają sobie sprawę z tego, jakie nałogi są ich problemem. Najczęściej jednak samodzielnie nie są w stanie sobie z nimi skutecznie poradzić. Jeśli jesteś jednym z tych ludzi i poszukujesz wsparcia, jesteśmy w stanie skutecznie pomóc ci w leczeniu uzależnień w Warszawie. Nasza pewność wynika z tego, że udało nam się dotychczas pomóc już wielu osobom. Możesz być kolejną z nich, jeśli tylko zechcesz. Serdecznie cię do tego zachęcamy!

leczenie uzaleznien Warszawa

Obecnie terapie leczenia uzależnień w Warszawie opierają się coraz częściej na wielu innowacyjnych pomysłach, które mają gwarantować ich większą skuteczność. Najważniejsza kwestia, na jaką musimy zwracać uwagę to umiejętności terapeuty. Nasi specjaliści to osoby doświadczone i świetnie wyszkolone, na których możesz polegać. Oni czekają na ciebie i chcą, byś z ich niewielką pomocą i wielkim wsparciem zmienił swoje życie. Jeśli ty również tego chcesz, wszystko musi się udać!

Hipnoza w leczeniu uzależnień

Centrum Psychoterapii BEN działa na rynku usług terapeutycznych nieprzerwanie od 1994 roku. Od początku swojego istnienia centrum pomaga pacjentom pragnącym zerwać z nałogiem. Jako jeden z pierwszych ośrodków terapeutycznych w mieście Warszawa zaproponowaliśmy pacjentom terapię hipnozą do leczenia uzależnień. Obecnie hipnoza jest powszechnie stosowaną metodą walki z uzależnieniami od substancji (np. alkoholu, leków, narkotyków), a także w uzależnieniach behawioralnych (związanych z internetem, grami komputerowymi, seksem, zakupami).
Hipnoza pozwala dotrzeć do podświadomości pacjenta i zasugerować mu zmianę określonych zachowań. Leczenie uzależnień przy pomocy transu hipnotycznego ma za zadanie reinterpretację bodźców, które dotychczas skłaniały pacjenta do ucieczki w alkohol lub inne substancje lub zachowania i ich neutralizację. Terapia przynosi bardzo dobre efekty, a wspierana innymi formami psychoterapii pozwala całkowicie pokonać nałóg. Dlatego też jest obecnie jedną z najpowszechniej stosowanych metod walki z różnorodnymi uzależnieniami.

Leczenie uzależnień Warszawa

Centrum Psychoterapii BEN oferuje kompleksową pomoc pacjentom poszukującym wsparcia w zakresie wychodzenia z nałogu i utrzymania stanu abstynencji od negatywnych zachowań. Doświadczeni terapeuci i psychoterapeuci pomagają pacjentom na każdym etapie leczenia, konsekwentnie realizując program terapii. To wysokie kwalifikacje naszych terapeutów, doskonałe przygotowanie do prowadzenia terapii, umiejętne projektowanie działań terapeutycznych oraz konsekwencja w ich realizacji sprawia, że jesteśmy jednym z najskuteczniejszych ośrodków odwykowych na ternie miasta Warszawa.