Leczenie uzależnienia od Internetu Warszawa

Coraz więcej osób interesuje się zagadnieniem takim, jak leczenie uzależnienia od Internetu Warszawa. Jeśli należysz do tego grona bardzo dobrze trafiłeś. Chcemy i możemy ci pomóc!

Zdarza Ci się spędzać więcej czasu w Internecie niż zaplanowałeś? Uciekasz do Internetu od problemów codzienności? Zamykasz się w pokoju, unikasz kontaktu z przyjaciółmi? Czujesz w związku z tym niepokój jeśli pomyślałeś o zaprzestaniu korzystania z Internetu? Trudno ci przyznać się do nadmiernego zainteresowania Internetem? Jeśli odpowiedziałeś pozytywnie na powyższe pytania, znaczy to, że masz poważny problem. Nie martw się jednak, bo trafiłeś do nas! Zajmujemy się leczeniem uzależnienia od Internetu w Warszawie.

Leczenie uzależnienia od Internetu Warszawa

Do niedawna to narkotyki i alkohol były uważane za zagrożenie, jednak to Internet stał się ogniskiem uzależnień XXI wieku. ZUI – czyli Zespół Uzależnienia od Internetu jest takim samym uzależnieniem jak inne nie należy go lekceważyć. Pomożemy osobom podejrzewającym zdiagnozować, a świadomym pokonać uzależnienie. Wszystko, co dotyczy leczenia uzależnienia od Internetu to możliwość normalnego funkcjonowania. Nie lekceważ tego!