LGBT

Celem psychoterapii indywidualnej jest zintegrowanie wszystkich aspektów osobowości w pełni akceptacji, szacunku i dyskrecji, by odnaleźć siłę i radość życia. Spotkanie z psychoterapeutą może pomóc, gdy trudno Ci określić swoją tożsamość, nie wiesz, kim naprawdę jesteś, jaka jest Twoja orientacja, masz trudności w kontaktach społecznych, czujesz się nieakceptowany/a przez innych ludzi, nie wiesz jak sobie radzić […]

Celem psychoterapii indywidualnej jest zintegrowanie wszystkich aspektów osobowości w pełni akceptacji, szacunku i dyskrecji, by odnaleźć siłę i radość życia.

Spotkanie z psychoterapeutą może pomóc, gdy trudno Ci określić swoją tożsamość, nie wiesz, kim naprawdę jesteś, jaka jest Twoja orientacja, masz trudności w kontaktach społecznych, czujesz się nieakceptowany/a przez innych ludzi, nie wiesz jak sobie radzić z uprzedzeniami, masz problemy w swoim związku.

Terapia par jednopłciowych to spotkania w celu pracy nad problemami pojawiającymi się w relacji partnerskiej. Nasz doświadczony terapeuta pomoże, gdy masz wątpliwości co do dalszego wspólnego życia, pojawiają się problemy z komunikacją, wzajemnie krzywdzicie się i oskarżacie, macie niedopasowane potrzeby, różne oczekiwania i brakuje Wam satysfakcji ze wspólnego życia.

Nasi doświadczeni specjaliści wesprą Cię i pomogą uporać się z trudnymi decyzjami.