Agnieszka Gębusia

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie (mgr. inż) oraz Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie (dr inż.).

Jest specjalistą z zakresu żywienia człowieka, posiada stopień doktora w dyscyplinie technologii żywności i żywienia. Jest również Masterem NLP, coachem i trenerem oraz certyfikowanym hipnoterapeutą Polskiego Instytutu Hipnozy.

Prowadzi konsultacje dietetyczne, coaching zdrowia oraz sesje hipnoterapii ukierunkowane na odbudowę zdrowia Pacjenta oraz przywrócenia jego równowagi fizycznej i mentalnej.

Z Pacjentami pracuje wspierając ich organizm właściwym oczyszczeniem i nawodnieniem ciała, indywidualnie dobraną dietą, a jeśli potrzeba również suplementacją.

Wykorzystuje pracę z podświadomością w celu odnalezienia źródła problemu oraz przepracowania go na tym poziomie w zakresie emocjonalnym.

Kieruje się wiedzą z Totalnej Biologii, Medycyny Germańskiej i Nowej Biologii w celu odnalezienia konfliktu powodującego chorobę, zaburzenia odżywiania lub uzależnienie. W pracy z Pacjentem kieruję się holistycznym podejściem do zdrowia.

Zadzwoń teraz, aby umówić się na wizytę z tym lekarzem:

Tel: 22 844 19 00

Tel: 507 123 243

W trakcie rozmowy odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i umówimy na wizytę.

LUB
Zostaw swój nr telefonu, oddzwonimy do Ciebie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu zrealizowania kontaktu. Dane kontaktowe nie będą wykorzystywane w celach marketingowych.