Dobromiła Wronowska

Psycholog dzieci, młodzieży i rodzin

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego na specjalizacjach Psychologia Wychowawcza oraz Neuropsychologia Kliniczna. Swoje kompetencje psychologa doskonaliła uczestnicząc w wielu konferencjach, seminariach, kursach i szkoleniach specjalistycznych z zakresu diagnozy dziecka i rodziny, jak również problematyki okołorozwodowej.

Doświadczenie w diagnozie i pracy z dziećmi, młodzieżą (w tym nieletnimi, wobec których toczą się w sądzie postępowania o demoralizację) oraz rodzinami, szczególnie w sytuacjach kryzysu, zdobywała w Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów, gdzie od 10 lat jest zatrudniona na stanowisku specjalisty w zakresie psychologii.

Pomaga dzieciom i młodzieży zagrożonym niedostosowaniem społecznym, mającym trudności z funkcjonowaniem w środowisku szkolnym, rówieśniczym, domowym, doświadczającym trudności emocjonalnych, problemów związanych z okresem dojrzewania i wchodzenia w dorosłe życie, a także z doświadczeniem rozpadu rodziny. Prowadzi również konsultacje dla rodziców zmagających się z trudnościami w funkcjonowaniu ich dzieci.

Zadzwoń teraz, aby umówić się na wizytę z tym lekarzem:

Tel: 22 844 19 00

Tel: 507 123 243

W trakcie rozmowy odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i umówimy na wizytę.

LUB
Zostaw swój nr telefonu, oddzwonimy do Ciebie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu zrealizowania kontaktu. Dane kontaktowe nie będą wykorzystywane w celach marketingowych.