Karolina Van Laere

psycholog, psychoterapeuta, filolog polski. Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w podejściu psychoanalitycznym. Ukończyła Studium Psychoterapii Analitycznej w Warszawie, Krakowską Szkołę Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz dwuletnie seminarium Obserwacji Niemowląt prowadzone przez Orę Dresner – psychoanalityka Tavistock Society of Psychotherapists w Wielkiej Brytanii. Zrzeszona w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Swoją praktykę psychoterapeutyczną rozwijała m.in. w Ośrodku Profilaktyki i Socjoterapii dla Dzieci i Młodzieży PĘPEK pracując niespełna 10 lat z dziećmi pochodzącymi z rodzin z problemem uzależnienia i przemocy oraz ich rodzicami. Od lat prowadzi również szkolenia dla specjalistów na temat pracy psychologicznej z dziećmi i młodzieżą.

Współautorka pierwszego w Polsce programu profilaktycznego dla młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie w stopniu lekkim „Moje życie, mój wybór”, programu profilaktycznego dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym „Wspólne kroki w Cyberświecie”.
Współzałożycielka Fundacji Poza Schematami, która inicjuje i realizuje ogólnokrajowe projekty edukacyjne dla dzieci, młodzieży, specjalistów pracujących z dziećmi i młodzieży we współpracy m.in. z Krajowym Biurem ds. Przeciwdziałania Narkomanii, Państwową Agencją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Zadzwoń teraz, aby umówić się na wizytę z tym lekarzem:

Tel: 22 844 19 00

Tel: 507 123 243

W trakcie rozmowy odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i umówimy na wizytę.

LUB
Zostaw swój nr telefonu, oddzwonimy do Ciebie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu zrealizowania kontaktu. Dane kontaktowe nie będą wykorzystywane w celach marketingowych.