Katarzyna Modlińska

Abslowentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (mgr. Psychologii klinicznej), Collegium Civitas (lic. Filozofii) oraz Tavistock and Portman Foundation Trust (PgD Psychoanalytic Observational Studies)

Psycholożka, psychoterapeutka, członkini Instytutu Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. W latach 2006- 2011 zdobywała doświadczenie w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii Dzieci i Młodzieży oraz Wojskowym Instytucie Medycznym. W latach 2011-2014 pracowała w Poradni Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej w Wołominie. W latach 2014-2018 pracowała i szkoliła się w Londynie – w organizacji Place2Be oraz Camden Psychotherapy Unit. Odbyła tam studia na Tavistock and Portman Foundation Trust oraz oraz skończyła 3-letni kurs w Brytyjskim Towarzystwie Psychoanalitycznym.

W poradni Ben-Med specjalizuje się w pracy z dziećmi. Prowadzi konsultacje oraz krótko i długoterminową psychoterapię. Ma doświadczenie w pracy z dziećmi doświadczającymi zaburzeń emocjonalnych, poznawczych i zachowania.

Prowadzi terapię w języku polskim i angielskim

Zadzwoń teraz, aby umówić się na wizytę z tym lekarzem:

Tel: 22 844 19 00

Tel: 507 123 243

W trakcie rozmowy odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i umówimy na wizytę.

LUB
Zostaw swój nr telefonu, oddzwonimy do Ciebie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu zrealizowania kontaktu. Dane kontaktowe nie będą wykorzystywane w celach marketingowych.