Larisa Długoszewska

mgr Lidia Długoszewska – terapeuta uzależnień, artterapeuta

Wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi i ofiarami przemocy zdobyła współpracując z placówkami lecznictwa odwykowego w ramach wolontariatu: ośrodek „Dom” dla ofiar Przemocy w Rodzinie. Odbyła szkolenie w celu udzielenia pomocy ofiarom przemocy w rodzinie. Z powodzeniem prowadzi mediacje rodzinne pomiędzy członkami rodzin osób uzależnionych, a osobami uzależnionymi. Posiada wiedzę i umiejętności na temat artterapii ze Studiów Podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim. Skończyła szkołę muzyczną  (fortepian), śpiewa, pisze wiersze, gra na gitarze, maluje obrazy, robi kolarze. Jako osoba uzdolniona muzycznie i plastycznie ciągle bierze udział w rożnego rodzaju występach, jest członkiem stowarzyszenia psychodramy, uczestniczy w przedstawieniach teatralnych.

Edukator, trener, szkoleniowiec. Niejednokrotnie prowadziła i nadal prowadzi szkolenia rozwoju osobistego, odbyła szkolenie pod tytułem „Elementy pracy edukatora”.

 

Ukończone: Wyższe studia pedagogiczne, zakończone stopniem magistra Edukacji, Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie; Studium Terapii Uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie oraz Studium Podyplomowe na Uniwersytecie warszawskim o kierunku: „Trening Kreatywności i Artterapia”. Ukończyła Studia podyplomowe w szkole Intra jako Trener Treningów Interpersonalnych i prowadzi je z grupami. Bierze czynny udział w Letnich Szkołach, organizowanych przez IPZ. Udziela się jako wolontariusz, bierze udział w wydarzeniach profilaktycznych, ostatnio była zaproszona przez Gminę Mokotów w Warszawie do wygłoszenia szkolenia na temat Cyber przemocy. Prowadzi emisje głosowe, oraz uczy zdrowego prawidłowego oddychania. Jako osoba ukraińsko- i rosyjskojęzyczna prowadzi terapię też z osobami ze wschodu, wzięła udział w wywiadzie dla Radio, promując ofertę dla obcokrajowców.

Ma doświadczenie w pracy z DDA, posiada uprawnienia prowadzenia grupy wsparcia dla młodych DDA.  Na temat uzależnień prowadzi szkolenia profilaktyczne w firmach.

Zadzwoń teraz, aby umówić się na wizytę z tym lekarzem:

Tel: 22 844 19 00

Tel: 507 123 243

W trakcie rozmowy odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i umówimy na wizytę.

LUB
Zostaw swój nr telefonu, oddzwonimy do Ciebie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu zrealizowania kontaktu. Dane kontaktowe nie będą wykorzystywane w celach marketingowych.