Paulina Wnukiewicz

Psycholog, psychoterapeuta, biegły sądowy.

Prowadzi psychoterapię długoterminową skierowaną do osób znajdujących się w sytuacjach kryzysowych, doświadczających trudności w relacjach z innymi ludźmi, cierpiącym na depresję, zaburzenia lękowe, czy syndrom DDA. Pracuje z osobami z zaburzeniami osobowości, w tym borderline. Prowadzi terapię seksuologiczną. Pracuje z osobami i parami LGBT, jest rekomendowana przez Kampanię Przeciw Homofobii (https://kph.org.pl/pomoc/pomoc-psychologiczna/).

Ukończyła Wydział Psychologii UW, szkolenie w zakresie psychoterapii (INTRA) i seksuologii (Warszawski Uniwersytet Medyczny). Jest doktorantką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Brała udział w szeregu kursów w kraju i za granicą z zakresu: psychoterapii indywidualnej, par i seksuologii. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. przez lata w Szpitalu Tworkowskim w Pruszkowie, Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie, Fundacji Drabina Rozwoju, Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, Akademickim Ośrodku Psychoterapii, Instytucie Ekspertyz Sądowych, TCCR i Pink Therapy w Londynie. Prowadzi zajęcia dla studentów Akademii Pedagogiki Specjalnej. Jako biegła psycholog i seksuolog współpracuje z wymiarem sprawiedliwości i organami ścigania.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Neuropsychiatrycznego.

W pracy terapeutycznej czerpie przede wszystkim z dorobku humanistyczno-egzystencjalnej szkoły psychoterapii oraz z podejścia psychodynamicznego. Prowadzi długoterminową terapię indywidualną, poddając swoją pracę stałej superwizji.

Zadzwoń teraz, aby umówić się na wizytę z tym lekarzem:

Tel: 22 844 19 00

Tel: 507 123 243

W trakcie rozmowy odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i umówimy na wizytę.

LUB
Zostaw swój nr telefonu, oddzwonimy do Ciebie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu zrealizowania kontaktu. Dane kontaktowe nie będą wykorzystywane w celach marketingowych.