Psychoterapia

W naszym Centrum szczególną opieką obdarzone są dzieci i młodzież. Wiemy, jak ważne jest w okresie dojrzewania wsparcie i potrzeba zrozumienia, dlatego też nasi specjaliści działają kompleksowo we współpracy z rodzicami. Cykl spotkań terapeutycznych poprzedzonych jest wstępną konsultacją, podczas której wspólnie z psychoterapeutą ustalane są cele terapii. Specjalista pomaga w lepszym rozumieniu siebie, wspiera i […]

W naszym Centrum szczególną opieką obdarzone są dzieci i młodzież. Wiemy, jak ważne jest w okresie dojrzewania wsparcie i potrzeba zrozumienia, dlatego też nasi specjaliści działają kompleksowo we współpracy z rodzicami. Cykl spotkań terapeutycznych poprzedzonych jest wstępną konsultacją, podczas której wspólnie z psychoterapeutą ustalane są cele terapii. Specjalista pomaga w lepszym rozumieniu siebie, wspiera i pozwala odnaleźć źródło trudności. Najważniejszym czynnikiem leczącym w psychoterapii jest autentyczny kontakt z drugim człowiekiem i nawiązanie prawdziwej relacji.

Sesje terapeutyczne mają stałą częstotliwość, która ustalana jest z psychoterapeutą. Czas trwanie każdej z nich to 50 minut w przypadku spotkań indywidualnych oraz 90 minut w przypadku sesji partnerskich i rodzinnych.

Zapraszamy do naszego Centrum Psychoterapii. Pomożemy Ci przezwyciężyć strach i odnaleźć drogę do nowego, lepszego życia.