Terapia dda Warszawa

Dorosłe Dzieci Alkoholików, czyli DDA to poważne zaburzenie dotykające wielu osób, które musiały w dzieciństwie żyć w domu z osobą uzależnioną. W związku z tym nie należy się dziwić, że terapia dda Warszawa to propozycja, która wzbudza coraz większe zainteresowanie.

Oferujemy pomoc osobom, które wychowywały się w jednym domu z alkoholikiem. Takie doświadczenia pozostawiają na ludzkiej psychice ogromne rany – u jednych zabliźniają się one szybciej, u innych zaś wolniej. Chcemy nieść pomoc szczególnie tym, u których proces gojenia nie zachodzi tak szybko, jak by chcieli. Prowadzimy terapię DDA w Warszawie i jesteśmy dumni z tego, że tak wielu osobom zdołaliśmy już pomóc.

Terapia dda Warszawa

Przez lata praktyki zdobyliśmy jeszcze bardziej obszerną niż książkowa wiedzę na temat tych, którym trudno jest poradzić sobie z traumą dzieciństwa przeżywanego w cieniu rodzica, dziadka czy innej bliskiej osoby z problemem alkoholowym. Jeśli ty także potrzebujesz terapii DDA w Warszawie, zgłoś się do nas, a na pewno ci pomożemy. Nie zostaniesz sam ze swoim problemem.